Sylwester z Polsatem 2018/2019

Udostępnij Skomentuj

Sylwester z telewizją Polsat? Jeszcze nie została potwierdzona tegoroczna lokalizacja wydarzenia... Ale znamy już pierwszego wykonawcę!

Sylwestrowa Moc Przebojów

 

Telewizja Polsat organizuje swoją imprezę pod hasłem Sylwestrowa Moc Przebojów. Widzowie i publiczność pod sceną przyzwyczaili nas już do świetnego doboru gwiazd. Podczas tegorocznego sylwestra będzie podobnie!

Organizatorzy zapowiadają imprezę, jakiej jeszcze nie było – rok 2019 powitamy bowiem w rytmie przebojów disco od lat 70. aż po czasy współczesne. Kto rozgrzeje publiczność? Na sylwestrze z Polsatem wystąpi Liz Mitchell z Boney M, THE SHOW A TRIBUTE TO ABBA, czyli najsłynniejszy cover band szwedzkiej grupy, oraz The Gipsy Band.

Nie zabraknie też gwiazd polskiej sceny muzycznej: Maryli Rodowicz, Sławomira, zespołu Enej, Ewy Farnej, Michała Szpaka, Grzegorza Hyżego, Cleo, Eweliny Lisowskiej i zespołu Feel.

Sylwestra z Polsatem poprowadzą Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor, Maciej Rock, Kabaret Para nr 2 czyli Beńcia i Reńcio (Ewa Błachnio i Łukasz Kaczmarczyk) oraz młoda para nr 1 Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak.

Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00.

 

Sylwester z Polsatem – gdzie się odbędzie?


Wielką niewiadomą była lokalizacja tegorocznej imprezy. Ostatnie trzy lata polsatowski sylwester gościł na placu przed Spodkiem, ale ze względu na szczyt klimatyczny ONZ, miasto nie mogło przygotować się do wydarzenia. Wybrano więc inną lokalizację – Stadion Śląski w Chorzowie.

Zobacz także

Dodaj komentarz