Sylwester z Polsatem 2018/2019

Udostępnij Skomentuj

Sylwester z telewizją Polsat? Po raz kolejny stacja przeniesie widzów na sylwestrowy koncert do Katowic. Gwiazdą wieczoru będzie Alvaro Soler.

Znamy już szczegóły sylwestrowego koncertu, który telewizja Polsat zorganizuje w Katowicach! Artyści wystąpią na ogromnej scenie ustawionej na placu pod Spodkiem. Kogo będzie można zobaczyć na koncercie?

Podczas polsatowskiej Sylwestrowej Mocy Przebojów katowicka publiczność oraz widzowie zobaczą występ Alvaro Solera. Ten kataloński wokalista szybko podbił listy przebojów i serca publiczności. W końcu nie bez powodu nuciliśmy jego hity „El Mismo Sol” oraz „Agosto”. Podczas sylwestra na pewno rozgrzeją zgromadzonych pod sceną ludzi.

Ale nie tylko Hiszpan zadba o dobry sylwestrowy nastrój. Oprócz niego udział w imprezie wezmą Danzel, Vengaboys, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Enej, Golec uOrkiestra, Piersi oraz Boys.

Sylwester z Polsatem zawita do Katowic już po raz trzeci. Wcześniej Sylwestrowa Moc Przebojów organizowana była Krakowie, Warszawie oraz Gdyni.

Zobacz także

Dodaj komentarz