Sylwester 2018/2019 w TVN

Udostępnij Skomentuj (6)

Już po raz drugi telewizja TVN zaprasza do Warszawy na organizowany na Placu Bankowym koncert sylwestrowy!

Sylwester na Placu Bankowym w Warszawie


Na razie pewna jest tylko lokalizacja koncertu sylwestrowego telewizji TVN. Wiemy, że aby powitać nowy rok wspólnie z gwiazdami, warszawiacy i turyści spotkają się na Placu Bankowym. Tę lokalizację wybrano już drugi – wcześniej stacja organizowała swoją imprezę na Rynku Głównym w Krakowie.

 

Sylwester z TVN


Podczas tegorocznego koncertu, na który zaprasza TVN wraz Prezydentem Miasta Stołecznego Warszawy, na scenie pojawią się największe polskie gwiazdy – zarówno młodszego, jak i starszego pokolenia. Publiczność będzie miała okazję bawić się przy przebojach Bajmu, Wilków, Izabeli Trojanowskiej i Małgorzaty Ostrowskiej. Poza tym swój udział potwierdzili również Smolasty, Sławek Uniatowski, Agnieszka Chylińska, Edyta Górniak, Andrzej Piaseczny, IRA, Anna Wyszkoni, Natalia Nykiel, Sarsa, Sund’n’Grace, Blue Cafe i Ania Karwan.

Wieczór poprowadzą znani z anteny TVN prezenterzy: Magda Mołek, Marcin Prokop, Gabi Drzewiecka, Agustin Egurrola oraz Filip Chajzer.

Mieszkańcy Warszawy przyzwyczajeni są do pokazu fajerwerków, który zwykle był organizowany o północy – jednak w tym roku nastąpią zmiany. Fajerwerki zostały odwołane, jednak organizatorzy przygotowali inne atrakcje.

Sylwestrowy koncert rozpocznie się o 19:00, a jego transmisja o 19:40.


Planujesz wziąć udział w koncercie? Już teraz sprawdź sylwestrową ofertę stolicy, wejdź: Sylwester w Warszawie

 

fot. geralt / Pixabay.com CC0

Zobacz także

Dodaj komentarz

Dodane komentarze (6)

 • Dominika

  Ile Kosztują takie Bale Sylwestrowe w Krakowie?

 • Stefan

  Czy w tym roku będą fajerwerki na krakowski rynku ? mam nadzieję że tak bo w tamtym roku pokaz laserów był do dupy . Komentarze miasta typu ( 200 tysięcy wyleci w powietrze mnie nie interesuje )

 • Janusz Januszewski

  dwa lata temu spokojny kameralny krakowski sylwester na rynku bylo super,natomiast zeszłoroczny/a może i tegoroczny/ najazd hunów/gwiazdy tvn/ psuje atmosfere tego miasta!!!!!

 • justyna krk

  na rynku głównym przy kościele mariackim

 • Sylwester w Krakowie odbędzie się na Rynku Głównym w samym centrum miasta. Lista wykonawców nie jest jeszcze udostępniona. Wszystko powinno wyjaśnić się w ciągu najbliższych tygodni.

  Jeżeli szuka Pani oferty noclegowych w mieście, zapraszamy na:
  http://sylwester.nocowanie.pl/krakow/
  lub
  http://www.nocowanie.pl/noclegi/krakow/

 • Edzia

  Poproszę dokładny adres gdzie to sie w Krakowie odbędzie . Jade z daleka i chcielibyśmy w pobliżu znaleźć hotel .