Sylwester 2020/2021 z Dwójką

Udostępnij Skomentuj

Przez kilka ostatnich lat telewizyjny sylwester z Dwójką przenosił do Zakopanego. Koncert, który organizowała TVP, odbywał się na dolnej Równi Krupowej. Na scenie występowały polskie i zagraniczne gwiazdy, a ich występny przyciągały zarówno publiczność, jak też telewidzów.

Sylwester 2020 będzie jednak inny niż do tej pory – na pewno nie zostanie zorganizowany w plenerze z publicznością. Nie oznacza to, że zostanie odwołany, co potwierdził prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski w rozmowie z Jastrząb Post:

Telewizja zawsze coś wymyśli, na pewno jakiś sylwester w tym roku będzie. A że sylwestry robione przez Telewizję Polską są najlepsze, to będzie to najlepsze show. Już państwa zapraszam. Na pewno będzie to sylwester z Dwójką. Sylwester marzeń.

Sylwester z Dwójką w… Ostródzie


Od kilku dni pojawiają się doniesienia o imprezie sylwestrowej, którą zorganizuje telewizyjna Dwójka. Chociaż nie ma jeszcze oficjalnych informacji, to bardzo prawdopodobne jest, że odbędzie się poza studiem. Wybór padł na amfiteatr w Ostródzie.

Władze miasta potwierdzają tę lokalizację. W rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl burmistrz Ostródy zaznacza jednak, że według jego wiedzy, sylwester z Dwójką ma być nagrywany bez udziału publiczności. Telewizja Polska nie rezygnuje jednak z gwiazd.

Sylwester z Dwójką. Kto wystąpi?


Biorąc pod uwagę poprzednie edycje sylwestrowych koncertów w Dwójce, można było powziąć pewne podejrzenia. Na scenie zawsze pojawiali się rodzimi wykonawcy oraz światowi artyści. Od kilku lat w tym gronie byli również piosenkarze disco polo. Nie inaczej przedstawia się line up tegorocznego koncertu.

Telewizja podała już pierwsze nazwiska artystów, z którymi nowy rok powitają widzowie Dwójki:

  • Zenek Martyniuk z zespołem Akcent,

  • Marcin Miller z zespołem Boys,

  • Cleo.

Transmisja koncertu sylwestrowego z Ostródy ma rozpocząć się o godzinie 19:45 i potrwać do 0:15.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej