Sylwester 2019/2020 z Dwójką

Udostępnij Skomentuj

Szukacie ciekawych pomysłów na sylwestra w domu? Możecie włączyć telewizor, aby razem z Programem Drugim Telewizji Polskiej przywitać Nowy Rok w towarzystwie gwiazd w Zakopanem.

Sylwester pod Tatrami


Osoby, które w tym roku spędzą sylwestra przed telewizorem z programem drugim Telewizji Polskiej, ponownie przeniosą się do Zakopanego. TVP połączy siły z władzami miasta, by ponownie zorganizować sylwestrowe widowisko, o którym będzie mówić cała Polska.


Impreza odbędzie się na Równi Krupowej, choć starano się przeforsować kontrowersyjną lokalizację przy Wielkiej Krokwi. Pomysł krytykowały zakopiańskie instytucje, jak i mieszkańcy miasta.

 

Kto wystąpi?


Telewizyjna Dwójka przyzwyczaiła widzów do tego, że zaprasza znanych wykonawców.Podczas sylwestra w Zakopanem na scenie pojawią się obie polskie zwyciężczynie Eurowizji Junior, Roksana Węgiel i Viki Gabor, a oprócz nich Maryla Rosowicz, Thomas Anders & Modern Talking Band, Golec uOrikiestra, Gromee, Weekend, Zenon Martyniuk & Akcent, Boys, Milano i inne gwiazdy muzyki rozrywkowej.

Aby wziąć udział w sylwestrze z Dwójką wystarczy włączyć telewizor o godzinie 20:00.


Warto już teraz zadbać o nocleg na sylwestra w Zakopanem. Wejdź i zobacz: Noclegi w Zakopanem

Zobacz także

Dodaj komentarz