Sylwester 2018/2019 z Dwójką

Udostępnij Skomentuj

Szukacie ciekawych pomysłów na sylwestra w domu? Możecie włączyć telewizor, aby razem z Programem Drugim Telewizji Polskiej przywitać Nowy Rok w towarzystwie gwiazd w Zakopanem.

Sylwester pod Tatrami


Osoby, które w tym roku spędzą sylwestra przed telewizorem z programem drugim Telewizji Polskiej, ponownie przeniosą się do Zakopanego. TVP połączy siły z władzami miasta, by ponownie zorganizować sylwestrowe widowisko, o którym będzie mówić cała Polska. Na razie wiadomo tylko, że impreza się odbędzie… nieznana jest jeszcze jej lokalizacja.

Organizatorzy postanowili przenieść wydarzenie z niedawno zrewitalizowanej dolnej Równi Krupowej, w inne miejsce. Pod uwagę brana była górna Rówień Krupowa oraz Wielka Krokiew. Ostatecznie zdecydowano się na tę pierwszą lokalizację.

 

Kto wystąpi?


Telewizyjna Dwójka przyzwyczaiła widzów do tego, że zaprasza znanych wykonawców. W ubiegłym roku podczas sylwestra w Zakopanem zaśpiewał Luis Fonsi. Na scenie można było zobaczyć też Marylę Rodowicz, Sławomira, Anię Dąbrowską czy Anię Wyszkoni.

 

Kto wystąpi w tym roku? Podczas Narodowego Sylwestra w Zakopanem zobaczymy zarówno dobrze znane gwiazdy, jak i początkujących artystów, takich jak Roksana Węgiel, zwyciężczyni Eurowizji Junior. Na scenie pojawią się także Zenek Martyniuk, Sławomir i Kajra, Dawid Kwiatkowski, Golec uOrkiestra, Ricchi e Poveri, duet Al Bano i Romina Power. Wystąpią też gwiazdy muzyki tanecznej Weekend oraz Boys.Widzowie Dwójki bawić się będą przy przebojach Thomasa Andersa oraz Natalii Szroeder, Sylwii Grzeszczak, Margaret i Papa D.

 

Koncert poprowadzi duet stworzony przez Barbarę Kurdej-Szatan i Tomasza Kammela, a o relacje zza kulis zadbają Norbi i Damian Michałowiski (Radio Zet).

Warto już teraz zadbać o nocleg na sylwestra w Zakopanem. Wejdź i zobacz: Noclegi w Zakopanem

Zobacz także

Dodaj komentarz