Sylwester 2018/2019 na Rynku w Krakowie

Udostępnij Skomentuj (7)

Sprawdź, co będzie się działo w sylwestra na krakowskim rynku!

Jedno miasto – trzy imprezy


W tym roku w Krakowie będzie można bawić się w aż trzech lokalizacjach – każdy znajdzie styl, który będzie mu najbardziej odpowiadać. Główna impreza odbędzie na Rynku Głównym, gdzie na scenie zlokalizowanej naprzeciwko Wieży Ratuszowej wystąpią najgorętsze nazwiska hip-hopu, rapu, muzyki elektronicznej i alternatywnego popu.

Mniejsze sceny staną też na placu Wolnica oraz w Alei Róż, gdzie do wspólnej zabawy porwą dj-e.

Rynek Główny
Główną imprezą zawładną młodzi artyści – Quebonafide, Otsochodzi, KAMP!, rewelacja polskiej sceny artystycznej – grupa BOKKA, której skład do tej pory jest owiany tajemnicą, oraz DJ set Flirtini i Facheroia. Wspólnie z pochodzącą z Ukrainy DJ-ką publiczność powita Nowy Rok. Na północ zaplanowano również pokaz efektów scenicznych i świetlnych.

Koncert na Rynku Głównym rozpocznie się o godzinie 20.15 i potrwa do 2.00 w nocy.

Plac Wolnica
Plac Wolnica zostanie opanowany przez muzykę etniczną. Wystąpi Ludwik Zamenhof, który ma na swoim koncie płyty z elektronicznymi i nowoczesnymi interpretacjami melodii bałkańskich oraz remiksami polskich zespołów folkowych. Oprócz niego pojawi się krakowski DJ Daniel Drumz ze swoją mieszanką muzyki klubowej z afrykańskimi i dalekowschodnimi brzmieniami.

Początek koncertu – godzina 21:00.

Aleja Róż
Na Alei Róż odbędzie się szalona prywatka przy szlagierach lat 80. Do zabawy zaprosi DJ Vasil. Impreza w Alei Róż także rozpocznie się o godzinie 21:00.


Zobacz oferty noclegowe w Krakowie podczas sylwestra, wejdź: Sylwester w Krakowie

 

fot. Patryk Michalski / Fotolia.com

Zobacz także

Dodaj komentarz

Dodane komentarze (7)

 • hrtgjkaefw

  A gdzie te szczegoły?

 • Teresa Świerk

  Dajczież cos na scenie dla nie tylko ciała ale i ducha.Mało mamy super wykonanców,którzy wspaniale potrafią rozruszac widownie. Czy bedzie sektor dla niepełnosprawnych.Oni tez są ludzmi ale eliminowani z zycia kulturalnego.

 • UMK Kraków

  Wszelkie informacje dotyczące planów sylwestra na rynku ujawnimy jeszcze w tym tygodniu.Jednak powiedzieć już możemy, że na scenie mają pojawić się „największe gwiazdy rodzimej estrady”. Impreza ma być też bezpłatna. I na tym informacje się kończą, mimo że mamy początek grudnia, czyli na dopięcie wszystkich umów zostało kilkanaście dni.

 • Niestety, jeszcze nie podano listy wykonawców, którzy wystąpią na koncercie. Miasto na razie nie ujawnia planów związanych z miejskim sylwestrem. Jak tylko zostaną one podane do wiadomości publicznej, natychmiast się nimi z Wami podzielimy.

 • Kinga

  wiadomo już kto wystąpi?

 • Za wstep nie placi sie nic :)

 • jaa

  gdzie tam mogę kupić bilet na sylwester na rynku???