Sylwester 2018/2019 na Rynku we Wrocławiu

Udostępnij Skomentuj (1)

Sylwester 2018/19 na wrocławskim rynku odbędzie się pod hasłem „Wrocław Respect”. Tym samym miasto zaprasza osoby, które są otwarte na innych i identyfikują się z takimi wartościami jak tolerancja i szacunek.

Sylwester w rytmie disco


W tym roku miasto tradycyjnie zaprasza wszystkich mieszkańców i turystów na Rynek, gdzie odbędzie się wielkie muzyczne show. Weźmie w nim udział Wrocław Respect Orchestra, poprowadzona przez Mariusza Dziubka, najlepsi wrocławscy wokaliści i zaproszeni goście, oraz DJ Gambit. Uczestnicy będą się bawić przy największych hitach disco, w blasku ogromnej dyskotekowej kuli, która zwiśnie nad płytą Rynku.

Widowisko uświetni dodatkowo fontanna znajdująca się na placu Gołębim. W jaki sposób? Tego organizatorzy jeszcze nie zdradzają.

 

Gwiazda wieczoru – The Village People


Jeśli tegoroczny sylwester na wrocławskim rynku ma być pełen muzyki disco, nie mogło zabraknąć gwiazdy tego nurtu. Specjalnie dla polskiej publiczności do Wrocławia przyjedzie grupa The Village People.

W 1979 roku wylansowali oni hit „Y.M.C.A.” – w tym roku mija więc dokładnie 40 lat odkąd piosenka zajmowała pierwsze miejsca list przebojów. Organizatorzy chcą, by zgromadzona na Rynku publiczność wspólnie zatańczyła kultową choreografię. Jeżeli zrobi 40 tysięcy osób, będzie to wydarzenie, jakiego w Europie jeszcze nie było!

 

Planujesz udział w imprezie na Rynku? Nie zapomnij o zarezerwowaniu miejsca noclegowego, wejdź i zobacz: Noclegi we Wrocławiu

 

fot. Mustang_79 / Fotolia.com

Zobacz także

Dodaj komentarz

Dodane komentarze (1)

  • Adam Nowak

    a wstęp jest płaty ?