Sylwester 2020/2021 na Rynku we Wrocławiu

Udostępnij Skomentuj (1)
Jak w tym roku będzie wyglądać sylwester miejski we Wrocławiu? Czy w ogóle się odbędzie – a jeśli tak, to w jakiej formie?

Jak zapowiadają włodarze miasta, tradycja hucznej imprezy sylwestrowej na Rynku Głównym we Wrocławiu zostanie przerwana. Wrocławianie i turyści, którzy pod koniec grudnia tłumnie zjeżdżali do stolicy Dolnego Śląska, w tym roku nie powitają Nowego Roku na wspólnej imprezie na Rynku Głównym. To pierwsza taka sytuacja od trzydziestu lat – ale cały rok 2020 był bez precedensu!

Sylwester we Wrocławiu – „Sylwester Życia”


Jak informują władze miasta, chociaż w tym roku nie spotkamy się na rynku we Wrocławiu, nadal może wspólnie spędzić sylwestra. W planach jest bowiem sylwestrowa transmisja online, nazywana największą domówką świata.

Jak czytamy na stronie internetowej urzędu miasta:

Każdy spędzający ten czas we własnym domu będzie mógł przyłączyć się do wspólnego świętowania, wystarczy internet. Chcemy, by transmisja inspirowała oglądających do oryginalnego spędzenia nocy sylwestrowej. Damy im szansę zorganizowania z nami „wielkiej domówki”. Zaprezentujemy zdjęcia i filmy z ostatniego dnia i ostatniej nocy 2020 roku. Połączymy się z uczestnikami naszej domówki na żywo, zobaczymy jak bawią się tej nocy osoby publiczne.  Znów zaprosimy wrocławian do współtworzenia wydarzenia, tak jak czyniliśmy to w ostatnich latach, lecz w formule jakiej wymaga ten szczególny czas.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Dodane komentarze (1)

  • Adam Nowak

    a wstęp jest płaty ?

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej