Sylwester 2019/2020 na nartach

Udostępnij Skomentuj

Szukając pomysłu na spędzenie nadchodzącego sylwestra, warto zastanowić się nad powitaniem Nowego Roku w górskiej scenerii. Sylwester na nartach to gwarancja niezapomnianej zabawy i wielu wrażeń.

2019/2020 na stoku cieszy się dużą popularnością wśród wielbicieli białego szaleństwa. Nic dziwnego, bo nocne szusowanie po oświetlonych trasach w oczekiwaniu na nadejście Nowego Roku to wyjątkowe przeżycie.

Sylwester na nartach to nie tylko zjazdy oświetlonymi i w razie potrzeby naśnieżonymi trasami. Do tej pory właściciele stacji narciarskich lub obiektów noclegowych w górach, dysponującymi własnymi stokami, organizowali także sylwestrowe atrakcje dla narciarzy i snowboardzistów.

Sprawdź oferty skierowane specjalnie dla wielbicieli białego szaleństwa, wejdź: Oferty dla narciarzy i snowboardzistów

Podczas sylwestra wyciągi w ośrodkach narciarskich czynne są do późnego popołudnia, a nawet dłużej. Jednak z tras zjazdowych można korzystać nawet nocą, pod warunkiem wykupienia karnetu w cenie kilkudziesięciu złotych.

Poznaj oferty sylwestrowe w różnych częściach polskich gór i wybierz najlepszą dla siebie, wejdź:

Sylwester w Beskidach
Sylwester w Bieszczadach

Sylwester w Sudetach

Sylwester w Tatrach

Zjazdom z reguły towarzyszą dodatkowe atrakcje, jak na przykład płonące pochodnie czy zabawa na śniegu, w towarzystwie muzyki DJ-a. Oczywiście podczas sylwestra na nartach nie może zabraknąć fajerwerków i lampki szampana, którą trzeba koniecznie przywitać nadchodzący rok.

Taką imprezę można przeżyć w wielu miastach w polskich górach. Najsłynniejsza odbywa się w Krynicy-Zdroju i Zieleńcu. Oprócz tego także Ustroń, Wisła i Zakopane zapraszają na niezapomnianego sylwestra. Po zakończeniu noworocznych zjazdów w stolicy Tatr, warto wybrać się na Krupówki, gdzie zabawa trwa jeszcze długo po wybiciu północy.

Poznaj sylwestrowe oferty obiektów noclegowych w innych górskich miastach, być może znajdziesz pośród nich swoje wymarzone miejsce na sylwestra, zobacz:
Sylwester w Białce Tatrzańskiej
Sylwester w Bukowinie Tatrzańskiej

Sylwester w Karpaczu

Sylwester w Murzasichlu

Sylwester w Szczyrku

Sylwester w Poroninie

 

fot. 12019 (Pixabay.com CC0)

Zobacz także

Dodaj komentarz