Sylwester dla dzieci

Udostępnij Skomentuj (1)

Dobrze zorganizowana impreza sylwestrowa dla najmłodszych wymaga pewnych przygotowań jednak efekt końcowy zapewnia wyśmienitą zabawę zarówno dzieciom jak i dorosłym. Najmłodsi to najbardziej wymagający goście gdyż wszelkie zabawy szybko im się nudzą. Jest jednak kilka sprawdzonych sposobów na zorganizowanie niezapomnianego Kinder Party.

Dekoracja domu


Sylwester dzieci najlepiej organizować w zaciszu własnego domu. Kinder Party doskonale sprawdza się, gdy każde z zaproszonych dzieci przychodzi przebrane za inną postać z bajki bądź zwierzątko. Bal przebierańców zapewni niezapomniane wspomnienia i doskonałą zabawę podopiecznym. Warto zadbać o dekoracje mieszkania w postaci świecących błyskotek, brokatu oraz wszelkiego rodzaju gadżetów dziecięcych w postaci: trąbek, balonów, czapeczek i masek. Dobrym pomysłem jest zaproszenie pociech do pomocy w tworzeniu wszystkich dekoracji.

 

Organizacja czasu


Kinder Party świetnie sprawdza się, gdy pociechy przychodzą z rodzicami. Wtedy opiekunowie mogą aktywnie uczestniczyć w świętowaniu a wszystkie zabawy dla dzieci stają się przez to bardziej atrakcyjne. Dobrze zorganizowana impreza sylwestrowa powinna maksymalnie wypełniać dzieciom czas. Dlatego też przed rozpoczęciem Kinder Party dorośli powinni wcześniej przygotować listę, na której będą wszystkie gry i zabawy dla dzieci zaplanowane na wieczór. Pociechy na pewno chętnie będą się udzielać w organizacji balu sylwestrowego, dlatego też warto wziąć pod uwagę wskazówki najmłodszych. W końcu to sylwester dzieci.

 

Jedzenie i picie


Ważnym elementem każdego Kinder Party jest przygotowanie odpowiedniej ilości jedzenia i picia. Raz w roku można pozwolić dziecku na zjedzenie większej ilości słodyczy i napicie się napoju gazowanego. Kolorowe smakołyki będą lepiej smakować gdy będą podane na barwnych talerzykach i błyszczącym obrusie. Bal sylwestrowy nie może obejść się także bez szampana dla dzieci, którym podopieczni mogą wznosić toasty. Efektownie wyglądają też kolorowe drinki bezalkoholowe - dzieci będą zachwycone.

 

Zabawy dla dzieci


Jednym z najważniejszych elementów sylwestra dla dzieci są odpowiednio dobrane gry i zabawy. Warto przygotować kilka różnych zabaw dla dzieci aby żadna z nich nie zdążyła się znudzić najmłodszym. Dzieci będą zachwycone zabawą w karaoke bądź projekcją swoich ulubionych filmów animowanych. Świetnym pomysłem spędzenia sylwestra dzieci jest zabawa w kalambury dostarczająca zawsze mnóstwa wrażeń i śmiechu. Nie można zapomnieć o nagrodach w postaci słodyczy bądź innych gadżetów wedle uznania i możliwości finansowych rodziców. Możliwości jest bardzo wiele. Warto aby gry i zabawy dla dzieci obejmowały zarówno zabawy integracyjne, gry typu zgadywanki a także zabawy ruchowe i taneczne. Możliwości jest nieskończenie wiele a najbardziej pomocne w dobraniu gier okażą się same pociechy.

Sugerując się wyżej wymienionymi wskazówkami zorganizujecie niezapomnianego sylwestra dla swoich pociech. Niezależnie jakie wybierzecie gry i zabawy, jedzenie czy dekoracje - najważniejsze aby podczas trwania Kinder Party pamiętać aby każde dziecko czuło się wyjątkowo.

 

Spędź wyjątkwego sylwestra poza granicami kraju! Zobacz:

- Sylwester w Paryżu 2011/2012

- Sylwester w Hiszpanii

- Sylwester we Włoszech

Zobacz także

Dodaj komentarz

Dodane komentarze (1)