• Sylwester 2014/2015
article

A A

Sylwester dla dzieci

sylwester,  sylwestrowe zabawy,  impreza sylwestrowa,  zabawy dla dzieci,  kinder party,  zabawy na sylwestra,  bal sylwestrowy,  sylwester dzieci,  bal przebierańców,  sylwester dla dzieci,  zabawy dla dzieci na sylwestra,  zabawy na sylwestra dla dzieci

Dobrze zorganizowana impreza sylwestrowa dla najmłodszych wymaga pewnych przygotowań jednak efekt końcowy zapewnia wyśmienitą zabawę zarówno dzieciom jak i dorosłym. Najmłodsi to najbardziej wymagający goście gdyż wszelkie zabawy szybko im się nudzą. Jest jednak kilka sprawdzonych sposobów na zorganizowanie niezapomnianego Kinder Party.

Dekoracja domu


Sylwester dzieci najlepiej organizować w zaciszu własnego domu. Kinder Party doskonale sprawdza się, gdy każde z zaproszonych dzieci przychodzi przebrane za inną postać z bajki bądź zwierzątko. Bal przebierańców zapewni niezapomniane wspomnienia i doskonałą zabawę podopiecznym. Warto zadbać o dekoracje mieszkania w postaci świecących błyskotek, brokatu oraz wszelkiego rodzaju gadżetów dziecięcych w postaci: trąbek, balonów, czapeczek i masek. Dobrym pomysłem jest zaproszenie pociech do pomocy w tworzeniu wszystkich dekoracji.

 

Organizacja czasu


Kinder Party świetnie sprawdza się, gdy pociechy przychodzą z rodzicami. Wtedy opiekunowie mogą aktywnie uczestniczyć w świętowaniu a wszystkie zabawy dla dzieci stają się przez to bardziej atrakcyjne. Dobrze zorganizowana impreza sylwestrowa powinna maksymalnie wypełniać dzieciom czas. Dlatego też przed rozpoczęciem Kinder Party dorośli powinni wcześniej przygotować listę, na której będą wszystkie gry i zabawy dla dzieci zaplanowane na wieczór. Pociechy na pewno chętnie będą się udzielać w organizacji balu sylwestrowego, dlatego też warto wziąć pod uwagę wskazówki najmłodszych. W końcu to sylwester dzieci.

 

Jedzenie i picie


Ważnym elementem każdego Kinder Party jest przygotowanie odpowiedniej ilości jedzenia i picia. Raz w roku można pozwolić dziecku na zjedzenie większej ilości słodyczy i napicie się napoju gazowanego. Kolorowe smakołyki będą lepiej smakować gdy będą podane na barwnych talerzykach i błyszczącym obrusie. Bal sylwestrowy nie może obejść się także bez szampana dla dzieci, którym podopieczni mogą wznosić toasty. Efektownie wyglądają też kolorowe drinki bezalkoholowe - dzieci będą zachwycone.

 

Zabawy dla dzieci


Jednym z najważniejszych elementów sylwestra dla dzieci są odpowiednio dobrane gry i zabawy. Warto przygotować kilka różnych zabaw dla dzieci aby żadna z nich nie zdążyła się znudzić najmłodszym. Dzieci będą zachwycone zabawą w karaoke bądź projekcją swoich ulubionych filmów animowanych. Świetnym pomysłem spędzenia sylwestra dzieci jest zabawa w kalambury dostarczająca zawsze mnóstwa wrażeń i śmiechu. Nie można zapomnieć o nagrodach w postaci słodyczy bądź innych gadżetów wedle uznania i możliwości finansowych rodziców. Możliwości jest bardzo wiele. Warto aby gry i zabawy dla dzieci obejmowały zarówno zabawy integracyjne, gry typu zgadywanki a także zabawy ruchowe i taneczne. Możliwości jest nieskończenie wiele a najbardziej pomocne w dobraniu gier okażą się same pociechy.

Sugerując się wyżej wymienionymi wskazówkami zorganizujecie niezapomnianego sylwestra dla swoich pociech. Niezależnie jakie wybierzecie gry i zabawy, jedzenie czy dekoracje - najważniejsze aby podczas trwania Kinder Party pamiętać aby każde dziecko czuło się wyjątkowo.

 

Spędź wyjątkwego sylwestra poza granicami kraju! Zobacz:

- Sylwester w Paryżu 2011/2012

- Sylwester w Hiszpanii

- Sylwester we Włoszech

avatar

akceptuję regulamin

avatar

Martyna - Warszawa 2011-09-22 11:54

Dobre.

Dodaj obiekt noclegowy

Oferty specjalne Polska

obraz
Wielkanoc 2015 Wielkanoc 2015. Święta wielkanocne. Termin świąt wielkanocnych 5...
obraz
Weekend majowy 2015 Długi weekend majowy. Weekend majowy 2015.
obraz
Komunia Święta Oferty na Komunię Świętą. Pierwsza Komunia Święta.
obraz
Długi weekend czerwcowy. Boże Ciało 2015 Długi weekend czerwcowy. Boże Ciało 2015.
obraz
Lato, Wakacje 2015 Wakacje 2015, Lato 2015, Wakacje nad morzem, wakacje w górach....

Aktualne imprezy

5 mniej znanych zwyczajów sylwestrowych Sylwester to nie tylko czas wspaniałej zabawy. Ostatni dzień grudnia...
Sylwester 2014/2015 na Rynku we Wrocławiu Tegoroczny sylwester we Wrocławiu po raz kolejny będzie transmitowany przez...
Sylwester 2014/2015 z Dwójką Szukacie ciekawych pomysłów na sylwestra w domu? Możecie włączyć...
Sylwester 2014/2015 w TVN W tym roku telewizja TVN także zorganizuje koncert sylwestrowy. Stacja...