• Sylwester 2014/2015
article

A A

Najlepsze życzenia sylwestrowe

życzenia na sylwestra,  życzenia sylwestrowe,  życzenia na sylwestra i nowy rok,  życzenia sylwestrowe noworoczne,  najlepsze życzenia sylwestrowe

Tradycją nocy sylwestrowej jest składanie sobie nawzajem życzeń. Czego życzyć bliskiej osobie i jak to robić, by poczuła się wyjątkowo? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

Życzenia na Sylwestra tradycyjnie składne są wraz z wybiciem północy i nadejściem Nowego Roku. Osoby, które Sylwester 2013/2014 spędzają na imprezie w gronie mniej lub bardziej znanych osób, powinny pamiętać o kilku zasadach dotyczących formy składania życzeń.

Chcesz zorganizować imprezę sylwestrową dla przyjaciół? Zobacz jak to zrobić, wejdź: Jak przygotować imprezę sylwestrową

Życzenia sylwestrowe będą wspominane dobrze, jeżeli przemyślimy to, co chcemy w nich wyrazić. Najlepiej odnieść się do pasji drugiej osoby czy jej niedawnych sukcesów - takie serdeczne powinszowania z pewnością zostaną docenione. Życzenia na Sylwestra nie powinny dotykać bardzo prywatnych spraw ani sekretów, bo być może ktoś nie chce aby były one poruszane na forum.

Najlepsze sylwestrowe życzenia dla przyjaciół i rodziny powinny wzmacniać motywację i chęci do walki o rzeczy, które są dla nich ważne. Kilka ciepłych, wypowiedzianych serdecznie słów może zdziałać cuda i dodać energii na cały rok. 

Planujesz Sylwestra poza domem? Sprawdź oferty pobytowe w różnych regionach Polski i wybierz najciekawszą wejdź:

Sylwester 2013/2014 na Mazurach

Sylwester 2013/2014 nad morzem
Sylwester 2013/2014 w Beskidach
Sylwester 2013/2014 w Bieszczadach

Sylwester 2013/2014 w Tatrach

Co zrobić gdy składamy życzenia sylwestrowe i noworoczne osobom, które słabo znamy? W tym wypadku obowiązuje zasada umiaru - noworoczne uściski i całusy zostawmy dla bliskich. Najlepiej sięgnąć po utarty zwrot „Szczęśliwego Nowego Roku”, być może nie jest on oryginalny, ale będziemy mieć pewność, że swoim zachowaniem nikogo nie urazimy i nie pozostawimy złego wrażenia.

Jeśli chcesz przywitać Nowy Rok w wyjątkowym stylu, wybierz bal na morzu! Dowiedz się więcej, zobacz: Sylwester 2013/2014 na promie

Oczywiście nie zawsze mamy szansę złożyć osobiście życzenia noworoczne. Wtedy dobrze jest zadzwonić, a w ostateczności napisać sms-a. Można również wysłać tradycyjną kartkę pocztową, co wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Świadczy o tym, że pomyśleliśmy wcześniej o adresacie i naprawdę chcemy przekazać najlepsze życzenia sylwestrowe. Pamiętajmy jednak, aby nie korzystać z gotowych wierszyków, które bardzo łatwo znaleźć w Internecie. Lepiej napisać kilka słów prosto z serca, niż kopiować mało oryginalne schematy!

avatar

akceptuję regulamin

Dodaj obiekt noclegowy

Oferty specjalne Polska

obraz
Wielkanoc 2015 Wielkanoc 2015. Święta wielkanocne. Termin świąt wielkanocnych 5...
obraz
Weekend majowy 2015 Długi weekend majowy. Weekend majowy 2015.
obraz
Komunia Święta Oferty na Komunię Świętą. Pierwsza Komunia Święta.
obraz
Długi weekend czerwcowy. Boże Ciało 2015 Długi weekend czerwcowy. Boże Ciało 2015.
obraz
Lato, Wakacje 2015 Wakacje 2015, Lato 2015, Wakacje nad morzem, wakacje w górach....

Aktualne imprezy

5 mniej znanych zwyczajów sylwestrowych Sylwester to nie tylko czas wspaniałej zabawy. Ostatni dzień grudnia...
Sylwester 2014/2015 na Rynku we Wrocławiu Tegoroczny sylwester we Wrocławiu po raz kolejny będzie transmitowany przez...
Sylwester 2014/2015 z Dwójką Szukacie ciekawych pomysłów na sylwestra w domu? Możecie włączyć...
Sylwester 2014/2015 w TVN W tym roku telewizja TVN także zorganizuje koncert sylwestrowy. Stacja...