Sylwester 2018/2019 w Rowach

Poniżej przedstawiamy propozycje na Sylwester 2018/2019 w różnych regionach Polski. Jeżeli chcesz, by noc sylwestrowa była niezapomniana, skorzystaj z zaproszeń na bale sylwestrowe w Rowach. Tutaj zaplanujesz swój Sylwester 2018/2019!

Rowy 13 ofert

Słoneczny Domek
od 30PLN /noc

Słoneczny Domek

W swojej ofercie mamy pokoje 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami. Zapraszamy serdecznie do rezerwacji swojego pobytu telefonicznie pod numerem 669-722-313 bądź mailowo na slonecznydomekrowy@gmail.com Pozdrawiamy!
Barwy Morza
od 30PLN /noc

Barwy Morza

Zapraszamy na pobyt sylwestrowy w ogrzewanych kominkiem domkach max. 8-osobowych. Domek składa się z: dużego salonu z kominkiem,w którym można zorganizować zabawę sylwestrową, aneksu kuchennego całkowicie wyposażonego,ze stołem-umożliwiającego przygotowanie i spożywanie posiłków, 3 sypialni oraz łazienki. W okresie od 31.12.2013r. od godz.12.00...
Dom nad Morzem
od 60PLN /noc

Dom nad Morzem

Poddąbie zobacz na mapie
Serdecznie zapraszamy do Domu nad Morzem w Poddąbiu.Oferujemy przestronne, słoneczne, oryginalnie urządzone, luksusowe pokoje i apartamenty.Każdy pokój/apartament posiada osobny balkon lub wyjście do ogródka, do dyspozycji gości aneksy kuchenne.
Pensjonaciki Poddąbie 1, Poddąbie 2, Pensjonacik/Domek Zacisze
Wirtualny spacer
od 50PLN /noc

Pensjonaciki Poddąbie 1, Poddąbie 2, Pensjonacik/Domek Zacisze

Poddąbie zobacz na mapie
W swojej ofercie posiadamy 3 obiekty, w których świadczymy usługi hotelarskie - Pensjonacik Poddąbie 1, Pensjonacik Poddąbie 2, oraz Pensjonacik/Domek Zacisze.
Domki Klif
od 180PLN /noc

Brak opinii

Domki Klif

Serdecznie zapraszamy przez cały rok do domków całorocznych KLIF.Oferujemy przestronne, słoneczne, oryginalnie urządzone, luksusowe domy z dwoma sypialniami.Cena dla 4 osób -180 zł/doba.Dodatkowa osoba 40 zł.
Villa Banita
od 25PLN /noc

Villa Banita

Zapraszamy do spędzenia Sylwestra w Ustce! Niezapomniany Sylwester tylko nad morzem, natomiast  schludny nocleg w Villa Banita.
Wrzosowe Zacisze Pokoje & Apartamenty
Wirtualny spacer
od 25PLN /noc

Wrzosowe Zacisze Pokoje & Apartamenty

Zapraszamy na spędzenie okresu Sylwestrowego nad morzem. Pokaz sztucznych ogni, konkurs na najpiękniejszy taniec i wyśpiewanie noworocznych życzeń, konkursy zręcznościowe oraz sylwestrowe korowody z wodzirejem. Takie atrakcje czekają na uczestników zabawy sylwestrowej na promenadzie w Ustce.
Pokoje Gościnne Wena
od 100PLN /noc

Pokoje Gościnne Wena

Chcesz przywitać Nowy Rok na plaży zapraszamy do naszego nowo otwartego obiektu Willa Wena 500 m od promenady z przytulnymi dwuosobowymi pokoikami lub do Pokoi Gościnnych Wena 1000 m od plaży gdzie dysponujemy pokojami dwu i trzyosobowymi z łazienkami
Villa Wenel

Villa Wenel

Serdecznie zapraszamy. Pobyt w okresie sylwestrowym minimum 3 doby. Cena za pokój dla dwóch osób to 120 zł. Tel. 501378777
Ustecka Przystań
od 130PLN /noc

Ustecka Przystań

Zapraszamy, jeszcze 2 wolne pokoje w Sylwestra, 2 os i 4-5 os., pokoje z łazienką, blisko morza, samo centrum Ustki !!!
Apartamenty Bałtyckie
Wirtualny spacer
od 90PLN /noc

Apartamenty Bałtyckie

Już teraz specjalnie na SYLWESTER 2017/2018 przygotowaliśmy dla Państwa specjalną promocję:Przy pobycie min. 3-dniowym - wszystkie apartamenty -40zł/dobę!ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY!Mateusz Cieślak - Apartamenty BAŁTYCKIE
Apartament Dune
od 120PLN /noc

Apartament Dune

Serdecznie zachęcamy do wybrania naszej oferty na pobyt sylwestrowy nad morzem,  apartament w cenie 280zł/doba dla 4 osób.  W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu, udzielimy wszelkich niezbędnych ifnormacji.
Dolina Charlotty Resort & SPA
od 239PLN /noc

Dolina Charlotty Resort & SPA

Słupsk zobacz na mapie
Zapraszamy na elegancki Bal Sylwestrowy, który rozpoczniemy o godzinie 20.00. Naszych Szanownych Gości powitamy kolorowym drinkiem, uroczystą kolacją serwowaną do stołu oraz wspaniałą muzyką taneczną w wykonaniu zespołu NEW BAND. Bufet wypełni się przekąskami (na zimno i na ciepło), a całość uzupełni bogata oferta open bar. Nowy Rok powitamy...