Sylwester 2018/2019 w Łagowie Lubuskim

Poniżej przedstawiamy propozycje na Sylwester 2018/2019 w różnych regionach Polski. Jeżeli chcesz, by noc sylwestrowa była niezapomniana, skorzystaj z zaproszeń na bale sylwestrowe w Łagowie Lubuskim. Tutaj zaplanujesz swój Sylwester 2018/2019!

Łagów Lubuski 3 oferty

Hotel Nevada
od 120PLN /noc

Hotel Nevada

Łagów Lubuski zobacz na mapie
Serdecznie zapraszamy do spędzenia ostatniej nocy 2016 roku razem z nami! Oferujemy wspaniałą zabawę do białego rana, pokaz sztucznych ogni o północy w towarzystwie lampki noworocznego szampana. Szczegółową ofertę wysyłamy po uprzednim kontakcie mailowym.    
Pokoje Gościnne Kalina
od 45PLN /noc

Pokoje Gościnne Kalina

Łagów Lubuski zobacz na mapie
Serdecznie zapraszamy do spędzenia Sylwestra w Łagowie, cena za nocleg 50 zł od osoby za dobę, przy dłuższym pobycie negocjujemy ceny :) Wszystkie pokoje z łazienkami i TV !:) 
Ośrodek ANApausis
od 40PLN /noc

Ośrodek ANApausis

Bytnica zobacz na mapie
Nie zdecydowaliście jeszcze gdzie spędzić tę wyjątkową noc?Ośrodek Anapausis w Gryżyniezaprasza na niesamowityBAL SYLWESTROWY W STYLU GRECKIM.Mnóstwo atrakcji, bogate i wyjątkowe menu, pokaz sztucznych ogni, pieczenie Souvlaków, zabawa do białego rana.CENA 440 zł/za parę - przy zgłoszeniu do 10 listopadaDla grup powyżej 10 osób - zniżka...