Sylwester 2018/2019 w Ciechocinku

Poniżej przedstawiamy propozycje na Sylwester 2018/2019 w różnych regionach Polski. Jeżeli chcesz, by noc sylwestrowa była niezapomniana, skorzystaj z zaproszeń na bale sylwestrowe w Ciechocinku. Tutaj zaplanujesz swój Sylwester 2018/2019!

Ciechocinek 5 ofert

Margaret Kwatery prywatne
od 35PLN /noc

Margaret Kwatery prywatne

Ciechocinek zobacz na mapie
Zapraszamy na Sylwestra do Ciechocinka! Atrakcyjne ceny! W pobliżu około 300m znajduje się główny deptak prowadzący bezpośrednio pod Grzybek Solankowy (900m) i Tężnie (1300m). Doskonała baza wypadowa na spacery do ruin zamku w Raciążku, a także nad przystań nad Wisłą. 
Chabry i Maki
od 80PLN /noc

Chabry i Maki

Ciechocinek zobacz na mapie
Proponujemy 120 m2 szampańskiej zabawy, a o północy będziemy żegnać Stary i witać Nowy Rok przy ognisku.Na życzenie gości suto zastawiamy sylwestrowy stół.Przygotowujemy własny chleb, wędzonkę, proponujemy świeże mleko, jaja,  własne przetwory,  a na rozgrzewkę nalewki z naszej piwniczki.  Cena pakietu naszych usług:PODSTAWOWY: od 28.12.2012 do...
Kemparówka
od 200PLN /noc

Kemparówka

Wynajmij u nas domek ze znajomymi  ,i idz na sylwestra do nowo otwartej  resauracji  Bożenka  w gratisie  dowuz i przyjazd z balu .
Pokoje Gościnne u Barbary
od 25PLN /noc

Pokoje Gościnne u Barbary

Lubicz Dolny zobacz na mapie
 Posiadamy jeszcze wolne miejsca noclegowe.Serdecznie Państwa Zapraszamy.  Zapraszamy serdecznie!!!
Imbir Hostel
od 35PLN /noc

Imbir Hostel

Zapraszamy do Torunia na Sylwestra !!!!! W grodzie Kopernika wystąpią takie gwiazdy jak:  - Kasia Kowalska- Dawid Kwiatkowski- Finaliści the Voice of Poland Impreza rozpocznie się o godzinie 21.00 na Rynku Staromiejskim. Zapraszamy serdecznie ! Nocleg konieznie w Hostelu Imbir