Sylwester 2018/2019 w Augustowie

Poniżej przedstawiamy propozycje na Sylwester 2018/2019 w różnych regionach Polski. Jeżeli chcesz, by noc sylwestrowa była niezapomniana, skorzystaj z zaproszeń na bale sylwestrowe w Augustowie. Tutaj zaplanujesz swój Sylwester 2018/2019!

Augustów 8 ofert

Pokoje Krzysztof
od 100PLN /noc
9.2, 16 opinii

Pokoje Krzysztof

Augustów zobacz na mapie

2 POKOJE 2 OS. PLUS 2 POKOJE 4 OS. WSZYSTKIE OGRZEWANE CO.CIEPLO ,CICHO I SPOKOJNIE.

Biebrzański Zakątek
od 40PLN /noc
10.0, 61 opinii

Biebrzański Zakątek

Jaświły Biebrzański Park Narodowy zobacz na mapie

Zapraszamy serdecznie na zimowy odpoczynek nad Biebrzę w okresie swiąteczno - sylwestrowym.Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z nami i ustalenie dogodnych dla Państwa warunków pobytu w Biebrzańskim Zakątku. Cenę uzależniamy od ilości osób i długości pobytu. 

Pokoje  U  Elizabeth
od 50PLN /noc
9.6, 9 opinii

Pokoje U Elizabeth

Augustów zobacz na mapie

Wypoczynek blisko natury.Czas taneczny, czas zabawy spędzisz w chwilę a tuż po nim odpoczniesz mile.Tu zawsze znajdziesz czas na czas.ZAPRASZAMY.

Biebrzańska  Zagroda
od 50PLN /noc
10.0, 9 opinii

Biebrzańska Zagroda

Dolistowo Stare zobacz na mapie

Zapraszamy nad Biebrzę - na ptaki i łosia , na wakacje i weekendy , z rodziną i w parze - przez cały rok . Mamy do zaoferowania całoroczny domek na dużej , specjalnie zaprojektowanej posesji z dala od zwartej zabudowy .Pobyt u nas to : obc

Apartament Kopanica
od 200PLN /noc
9.8, 3 opinie

Apartament Kopanica

Augustów zobacz na mapie

Witam, zapraszamy do nowo wybudowanego apartamentu w miejscowości Kopanica.(około 100m2) W obiekcie znajdują się dwie sypialnie, ,( możliwość dostawki) łazienka z wanna+ prysznicem, kuchnia, jadalnia,balkon, hol. Na terenie mogą korzystań