• Sylwester 2014/2015
article

A A

Sylwester z Polsatem 2014/2015

gdzie na sylwestra,  sylwester z polsatem,  sylwester w telewizji,  polsat sylwester,  sylwester w polsacie ,  sylwester polsatu ,  co robić w sylwestra

Chociaż sylwester kojarzony jest z hucznymi imprezami i balami, to wielu Polaków tę wyjątkową noc woli spędzić w domu. Jeżeli i wy należycie do tej grupy, włączcie telewizor i przywitajcie Nowy Rok oglądając sylwestrowy koncert w telewizji Polsat.

Znamy już szczegóły sylwestrowego koncertu, który telewizja Polsat zorganizuje w Gdyni! Tegoroczny sylwester odbędzie się pod hasłem Sylwestrowy Rejs Przebojów, więc możemy być pewni, że nie zabraknie gorących hitów ze wszystkich stron świata.

Zobacz sylwestrowe oferty w tym mieście, wejdź: Sylwester 2014/2015 w Gdyni

 

W muzyczną podróż dookoła świata zabiorą nas znani polscy i zagraniczni wykonawcy: Leona, Kamil Bednarek, Enej, Ewa Farna, Anna Wszykoni, Krzysztof Krawczyk, Sylwia Grzeszczak, chór Sound’n’Grace i Jacek Stachursky. Na scenie pojawi się też Stefano Terrazzino, który tym razem nie zatańczy, ale zaśpiewa przeboje ze swojej rodzinnej Sycylii.

Nie zabraknie też uczestników programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, dzięki którym na koncercie Polsatu pojawią się gwiazdy naprawdę światowego formatu. W Justina Biebera zmieni się Artur Chamski, w Shakirę Katarzyna Skrzynecka, natomiast Paweł Tucholski wcieli się Eltona Johna.

Oczywiście aby koncert sylwestrowy mógł powieść się w stu procentach o odpowiednią atmosferę muszą zadbać prowadzący. W tym roku będzie to silna siedmioosobowa grupa konferansjerów: Krzysztof Ibisz i Anna Głogowska, Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski, Paulina Sykut-Jeżyna i Maciek Rock a także Agnieszka Popielewicz.

Sprawdź jak jeszcze można świętować nadejście nowego roku nad morzem, zobacz: Sylwester 2014/2015 na promie

Sylwester z Polsatem w Gdyni będzie naprawdę dużym przedsięwzięciem. Będzie transmitować go dwadzieścia kamer, a zgromadzona na Skwerze Kościuszki widownia zobaczy scenę na ścianie monitorów wielkości kamienicy!

Aby wyruszyć w Sylwestrowy Rejs Przebojów, wystarczy włączyć Polsat 31 grudnia o godzinie 20:00.

avatar

akceptuję regulamin

zobacz także

Dodaj obiekt noclegowy

Oferty specjalne Polska

obraz
Wielkanoc 2015 Wielkanoc 2015. Święta wielkanocne. Termin świąt wielkanocnych 5...
obraz
Weekend majowy 2015 Długi weekend majowy. Weekend majowy 2015.
obraz
Komunia Święta Oferty na Komunię Świętą. Pierwsza Komunia Święta.
obraz
Długi weekend czerwcowy. Boże Ciało 2015 Długi weekend czerwcowy. Boże Ciało 2015.
obraz
Lato, Wakacje 2015 Wakacje 2015, Lato 2015, Wakacje nad morzem, wakacje w górach....

Aktualne imprezy

5 mniej znanych zwyczajów sylwestrowych Sylwester to nie tylko czas wspaniałej zabawy. Ostatni dzień grudnia...
Sylwester 2014/2015 na Rynku we Wrocławiu Tegoroczny sylwester we Wrocławiu po raz kolejny będzie transmitowany przez...
Sylwester 2014/2015 z Dwójką Szukacie ciekawych pomysłów na sylwestra w domu? Możecie włączyć...
Sylwester 2014/2015 w TVN W tym roku telewizja TVN także zorganizuje koncert sylwestrowy. Stacja...