W tym roku telewizja TVN także zorganizuje koncert sylwestrowy. Stacja ponownie zaprosi swoich widzów na sylwestra na Rynku Głównym w Krakowie. Podczas koncertu widzowie zobaczą największe polskie gwiazdy!

Stacja TVN ponownie zorganizuje sylwestrowy koncert. I podobnie jak w roku ubiegłym zaprosi swoich widzów do Krakowa, by na Rynku Głównym hucznie powitać 2015 rok.

Zobacz oferty sylwestrowych noclegów w Krakowie, wejdź: Sylwester 2014/2015 w Krakowie

Podczas ostatniego sylwestra z TVN na krakowskim Rynku wystąpią największe polskie gwiazdy - Agnieszka Chylińska, Maciej Maleńczuk, Kayah, Zakopower, IRA, Wilki, Feel, Grzegorz Hyży, Red Lips oraz Future Folk. Zobaczymy też popularnych prezenterów tej stacji: Agnieszkę Szulim, Patrycję Kazadi, Marcina Prokopa i Oliviera Janiaka. O oprawę choreograficzną zadba Agustin Egurrola i tancerze z grupy VOLT.

Sprawdź co będzie się działo podczas sylwestra w konkurencyjnym Polsacie, zobacz: Sylwester z Polsatem 2014/2015

 

Hasłem tegorocznej imprezy  jest „Kraków – Miasto Królów!” więc na pewno będziemy bawić się iście po królewsku. Pomogą w tym na pewno królowe i królowie polskiej sceny muzycznej, wyjątkowa oprawa multimedialna widowiska, która na pewno nie będzie ustępować ubiegłorocznemu show.

Aby obejrzeć transmisję zabawy sylwestrowej w Krakowie, wystarczy włączyć telewizory o godzinie 20:00. Przed widzami telewizji TVN będzie ponad 5 godzin wspaniałej rozrywki na najwyższym poziomie.