• Sylwester 2014/2015
article

A A

Sylwester 2014/2015 w górach

sylwester kulig,  zabawa sylwestrowa,  pomysł na sylwestra,  gdzie na sylwestra,  sylwester na stoku,  sylwester z kuligiem

Sylwester 2014/2015 w górach, pośród bajkowej scenerii ośnieżonych lasów to świetny pomysł na powitanie nadchodzącego roku. Jest to doskonała propozycja dla osób szukających magicznej atmosfery i szampańskiej zabawy.

Wiele osób szuka pomysłu na Sylwestra. Jednym z nich jest Sylwester na stoku. Wyjazd na narty to alternatywa dla aktywnych, dla których najlepszą zabawą jest białe szaleństwo. Ośrodki narciarskie przygotowały ofertę na sylwestrowe zjazdy oraz odpowiednią oprawę tego niezwykłego wieczoru.

Jeżeli szukacie innego pomysłu na Sylwestra w górach proponujemy kulig. Taka opcja znajduje się w ofercie wielu ośrodków wypoczynkowych i naprawdę warto z niej skorzystać. Jazda saniami zaprzężonymi w konie, pochodnie i góralska muzyka tworzą niesamowity klimat dla zabawy sylwestrowej. Obowiązkowym elementem takiej nocy jest oczywiście ognisko i biesiada do białego rana!

Sprawdź ofertę pobytów w górach podczas Nocy Sylwestrowej, wejdź: Sylwester 2014/2015

Tradycjonaliści mogą oczywiście wybierać spośród szerokiej oferty hoteli, w których organizowane są bale sylwestrowe. Będzie to okazja aby w eleganckim miejscu bawić się do białego rana! Sylwester w górach warto połączyć z dłuższym pobytem, co umożliwiają specjalne pakiety przygotowane na tę okazję.

Sprawdź sylwestrową ofertę obiektów noclegowych w najpopularniejszych górskich miejscowościach, zobacz:
Sylwester w Karpaczu
Sylwester w Szczyrku
Sylwester w Zakopanem

Równie popularnym pomysłem na Sylwester w górach jest wynajęcie domku lub kwatery w kurorcie narciarskim. Taki pobyt można z powodzeniem połączyć z Sylwestrem na stoku. Dużą popularnością cieszy się również zabawa sylwestrowa pod gołym niebem podczas koncertów, w których biorą udział mieszkańcy oraz turyści.

avatar

akceptuję regulamin

Dodaj obiekt noclegowy

Oferty specjalne Polska

obraz
Wielkanoc 2015 Wielkanoc 2015. Święta wielkanocne. Termin świąt wielkanocnych 5...
obraz
Weekend majowy 2015 Długi weekend majowy. Weekend majowy 2015.
obraz
Komunia Święta Oferty na Komunię Świętą. Pierwsza Komunia Święta.
obraz
Długi weekend czerwcowy. Boże Ciało 2015 Długi weekend czerwcowy. Boże Ciało 2015.
obraz
Lato, Wakacje 2015 Wakacje 2015, Lato 2015, Wakacje nad morzem, wakacje w górach....

Aktualne imprezy

5 mniej znanych zwyczajów sylwestrowych Sylwester to nie tylko czas wspaniałej zabawy. Ostatni dzień grudnia...
Sylwester 2014/2015 na Rynku we Wrocławiu Tegoroczny sylwester we Wrocławiu po raz kolejny będzie transmitowany przez...
Sylwester 2014/2015 z Dwójką Szukacie ciekawych pomysłów na sylwestra w domu? Możecie włączyć...
Sylwester 2014/2015 w TVN W tym roku telewizja TVN także zorganizuje koncert sylwestrowy. Stacja...