Tegoroczny sylwester we Wrocławiu po raz kolejny będzie transmitowany przez telewizję publiczną. Jak co roku na wrocławskim Rynku wystąpią polskie gwiazdy i zaproszeni zagraniczni goście. To będzie z pewnością gorąca, roztańczona noc!

Tegoroczny sylwester we Wrocławiu jak zwykle zostanie zorganizowany wspólnie z telewizyjną Dwójką. Telewizja Polska podejmie się transmisji koncertu, która rozpocznie się 31 grudnia około godziny 20:00. Zatem sylwestra we Wrocławiu może spędzić każdy z nas, i to bez wychodzenia z domu!

Sprawdź noclegi we Wrocławiu i wybierz najlepszy dla siebie, wejdź: Noclegi we Wrocławiu

 

Wiemy już, kto w tym roku wystąpi na wrocławskiej scenie! Będą to rodzime i międzynarodowe gwiazdy. Na żywo zobaczymy między innymi grupy Bajm, LemOn, Pectus, Bracia, Afromental, Piersi i Perfect. Pojawią się też: Margaret, Natasza Urbańska, Donatan & Cleo, Patrycja Markowska, Rafał Brzozowski, Marek Piekarczyk i finaliści programu „The Voice of Poland”. Z zagranicy przyjedzie Drupi oraz Thomas Anders z zespołu Modern Talking.

Artyści zabiorą mieszkańców Wrocławia i widzów Telewizji Polskiej w podróż po całej Europie. Zgromadzona na rynku publiczność będzie mogła posłuchać na żywo europejskich przebojów a także zatańczyć najpopularniejsze europejskie tańce, np. zorbę, flamenco, walca angielskiego czy taniec irlandzki. W programie wieczoru znalazł się też występ kabaretu. W tym roku publiczność zabawiać będzie Kabaret Skeczów Męczących, który także będzie podróżować po Europie.

Gospodarzami sylwestrowego wieczoru będą Maciej Musiał i Tomasz Kammel w towarzystwie Haliny Mlynkowej i Barbary Kurdej-Szatan.


Spędzasz sylwestra przed telewizorem? Zobacz co przygotowały inne stacje, wejdź:
Sylwester 2014/2015 w TVN

Sylwester z Polsatem 2014/2015

 

To jednak nie wszystko! W tym roku nowością będzie konkurs na życzenia noworoczne. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy zarejestrować krótkie życzenia, w których musi znaleźć się słowo „Wrocław” i wysłać do organizatorów za pomocą formularza kontaktowego. Najlepsze zostaną wyemitowane podczas sylwestra na Rynku we Wrocławiu!


Organizujesz sylwestra w domu? Skorzystaj z naszych rad dotyczących przygotowania wspaniałego przyjęcia, zobacz: Jak przygotować imprezę sylwestrową